Kteří výrobci pevných plastových koulí jsou dobří?
Chcete vědět, kteří výrobci pevných plastových koulí jsou dobří? Dnes vám odpovídáme, jsme to myNingyang Xinxin Nerezová ocel Ball Manufacture Co., Ltd.
Proč jsme tedy dobří výrobci pevných plastových koulí, níže je náš úvod, podívejte se na níže uvedené vysvětlení:
Solid Plastic Ball Factory: Dvě rostliny, rozsah 0,8 mm–200 mm, tolerance G0–G3
Výrobce kuliček provozující dvě výrobní závody v provinciích Henan a Shandong sjednotil produkci pevných plastových kuliček do jediného vlastního řetězce - vstřikování a obrábění, poté sekundární přesné broušení a leštění - pokrývajících koule od 0,8 mm do 200 mm v POM, PP, PA6/PA66, ABS, HDPE a akrylátu.
Společnost vyrábí pevné plastové kuličky pro pumpy na pleťové vody a spouštěcí rozprašovače, posuvné prvky zásuvek, nízko{0}}ložiska, zpětné ventily, hladinové plováky a lékařské jednocestné-ventily. Kupující, kteří hodnotí nového dodavatele, si mohou objednat vzorky zdarma, než se zaváží k výrobě nástrojů.
| Na první pohled | |
| Položka | Specifikace |
| Materiály | POM (acetal/Delrin), PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS, akryl (PMMA) |
| Rozsah velikostí | 0,8 mm – 100 mm standard; až 200 mm v PTFE |
| Stupeň / tolerance | G0–G3, ±0,01–0,05 mm |
| Rostliny | Henan: 10 000 m², 200+ strojů · Shandong: 5 000 m², 50+ strojů |
| Certifikace | ISO; FDA pro plastové kuličky; PTFE kuličky hlášeny pro EU REACH |
| Expedice-skladem | Asi 4 dny |
| Vzorky zdarma | 2–3 dny, vyzvednutí zásilky |
| Kontakt | info@xxballs.com · WhatsApp +86 186 0548 6984 |
Naše továrna Solid Plastic Ball

Dva závody, jeden dodavatelský řetězec
Společnost provozuje dvě místa spíše než jednu. Její závod v Henanu pokrývá 10 000 m² s více než 200 stroji; její továrna v Shandongu pokrývá 5 000 m² s více než 50 stroji, což představuje zhruba 15 000 m² kombinované podlahové plochy.
Praktickým efektem pro kupujícího je plánování. Když je kapacita jednoho místa obsazena, druhé místo může přijmout objednávku bez změny specifikace, nástrojů nebo standardu kontroly. U výrobců OEM, kteří používají sezónní - programy postřikovačů a dávkovačů, obvykle vrcholí před sezónou na severní -polokouli -, že redundance je rozdíl mezi zásilkou a vyprodáním-zásob.
Proč pevná koule, a ne dutá
Dutá koule je skořápka. Pevná koule je hmota s těžištěm, které se shoduje s jejím geometrickým středem. Tento rozdíl rozhoduje o tom, jak se díl chová ve třech běžných úlohách:
Utěsnění.U zpětného ventilu nebo jednocestného{0}}ventilu musí koule sedět při každém cyklu stejným způsobem. Pevné, hutné tělo se skutečnými kulatými sedadly s linkovým kontaktem a držením. Dutá skořepina se může deformovat, plavat nebo chvět.
Válcování.U pojezdů zásuvek, ložisek s nízkým{0}}zátěžem a univerzálních-kuliček zabere pevná koule zatížení bez drcení. Kuličky v pásmu 3,9–4,762 mm jsou skladovány speciálně pro skluzavku.
Vážení.Pevná koule poskytuje předvídatelné rozložení hmoty bez elektrického nebo magnetického rušení, které kovová koule zavádí -, a proto se pevné plastové koule používají v lékařském mixování, kosmetickém mixování, kalibraci hladiny a cvičných nebo tréninkových zařízeních.

Rozsah materiálů a problém, který každý řeší
| Materiál | Hustota (g/cm³) | K čemu je vybrána |
| PP | ~0.905 | Nejnižší hustota v rozsahu; plováky; chemická a elektrická odolnost |
| HDPE | 0.94–0.97 | Lehký, houževnatý, nízký příjem vody |
| PS | ~1.05 | Pevná, rozměrově stabilní, nízká cena |
| ABS | 1.03–1.08 | Odolnost proti nárazu s čistým lisovaným povrchem |
| Akryl (PMMA) | 1.17–1.20 | Optická čistota, zobrazení a vizuální aplikace |
| PA6 | ~1.13 | Odolnost proti opotřebení díky samomazání- |
| PA66 | ~1.14 | Vyšší tuhost než PA6; vhodné pro díly převodovky |
| PROHLÉDNĚTE | ~1.30 | Vysoká{0}}teplota a špičková{1}}strojní zařízení |
| POM (acetal) | ~1.41 | Nejtvrdší a nejodolnější{0}}otěru z běžných plastů; nízká nasákavost |
| PTFE | ~2.16 | Chemická inertnost a nejširší teplotní okno; plast s nejvyšší{0}}hustotou |
Hustota je číslo, které rozhoduje o tom, zda koule plave, klesá nebo sedí v určité poloze v kapalině. PP při zhruba 0,905 g/cm³ plave na vodě; PTFE s gramáží 2,16 g/cm³ ne. Kupující, kteří specifikují hladinové plováky nebo vztlakové prvky, by měli dimenzovat materiál podle skutečné procesní kapaliny, nikoli podle obecného "plastového" předpokladu.
Tolerance, stupeň a kulatost
Plné plastové kuličky jsou vyráběny v jakostech G0–G3 s tolerancemi mezi ±0,01 mm a ±0,05 mm, v závislosti na průměru a materiálu. POM kuličky pro lotion-pro provoz čerpadla jsou běžně udržovány na ±0,02 mm.
Dvě věci jsou důležitější než číslo na certifikátu. Za prvé, kulatost: koule může sedět uvnitř své tolerance průměru a stále být mimo kulatost, což se projevuje jako zasekávání ve skluzu nebo netěsnost v sedle ventilu. Za druhé, konzistence dávek: padesát dobrých kuliček nic nedokazuje, pokud se jim pět-tisícina neshoduje. Kupující by si měli vyžádat zprávu o rozměrech zahrnující kruhovitost, nikoli samotný průměr, a měli by schválit před-výrobní vzorek před hromadnou výrobou.
Sklad, vzorky a dodací lhůty
Běžné velikosti jsou skladem v továrně, a proto-skladové položky jsou expedovány přibližně za čtyři dny a proč cena u těchto velikostí nezahrnuje prémii za nástroje. Vlastní velikosti a materiály běží 15–30 dní.
Vzorky jsou dodávány zdarma; kupující hradí náklad a vzorky obvykle odejdou do dvou až tří dnů. Pro program čerpadla nebo ventilu to znamená, že kouli lze otestovat ve vlastním těle ventilu kupujícího předtím, než bude existovat jakákoli nákupní objednávka - jediný test, který skutečně předpovídá výkon v terénu.
Minimální objednací množství začíná na 100 kusech u katalogových položek.
Kontrola kvality a certifikace
Továrna je držitelem certifikace ISO a její plastové kuličky nesou certifikaci FDA. Pevné plastové kuličky z PTFE prošly testem EU REACH zveřejněným na stránce novinek společnosti.
Kupující by si měli uvědomit rozdíl mezi certifikátem materiálu a certifikátem šarže. Certifikace materiálu potvrzuje, co šlo do míče; zpráva o kontrole šarže potvrzuje, co vyšlo. U regulovaných koncových produktů - čehokoli, co se týká léčiv, potravin nebo lékařských zařízení -, požádejte o obojí a zeptejte se, ze které konkrétní třídy směsi (například FG500P Delrin pro lotion-službu pumpy) byly kuličky vylisovány.
Kam ty koule jdou
Čerpadla a dávkovače- kontrolní kuličky pumpičky a spouštěcího rozprašovače, sedla ventilů dávkovače
Nábytek a kování- koule posuvných zásuvek, válečky, univerzální-kulové sestavy
Řízení tekutin- zpětný ventil a jádra-jednocestných ventilů, hydraulické a pneumatické komponenty
Instrumentace- plovákový spínač hladiny, kalibrace hladiny a{1}}skleněné indikátory
Lékařské a laboratorní- jednocestné ventily-ventilátoru, koule na míchání léků, laboratorní testovací zařízení
Kosmetika- míchací koule pro špičkové-formulace, perličky pro leštění nehtů-
Sport a trénink- opakovaně použitelné paintballové koule, balanční a zátěžové-náčiní, fascia balls
Elektrické a elektronické- izolační podpěry, spouštěcí kuličky, anti-statické kuličky
Exportní trhy
Zásilky směřují mimo jiné do Spojených států, Německa, Francie, Spojeného království, Itálie, Belgie, Španělska, Brazílie, Thajska, Vietnamu, Saúdské Arábie a Polska. Mezi nakládací přístavy patří Qingdao, Shanghai a Ningbo. Platební podmínky zahrnují T/T, L/C, PayPal, Western Union a Trade Assurance.
Kontrolní seznam kupujícího před zadáním objednávky
Čtyři otázky oddělují specifikaci, která bude běžet, od jedné, která nebude:
Jaký stupeň, ne jen jakou velikost?"10 mm POM koule" není specifikace. "10 mm POM koule, G1, ±0,02 mm, kulatost na výkres" je.
Která sloučenina?POM-C a POM-H se ve vlhkém a chemickém provozu chovají odlišně. Pojmenujte třídu.
Co je zpráva o kontrole šarže?Průměr, kruhovitost, povrchová úprava a za nimi plán vzorkování.
Co se stane, když se forma opotřebuje?Zeptejte se, jak je monitorován rozměrový posun v rámci výrobní série - zde se stává viditelným řízení procesů továrny, nikoli seznam zařízení.
Nárok, který jsme připraveni bránit
Nejsme nejlevnějším zdrojem pevných plastových kuliček a ani se o to nesnažíme. Jsme továrna, kterou si OEM zavolá pumpa, ventil nebo mobilní OEM, když koule musí poprvé fungovat -, protože ji formujeme, brousíme, měříme a posíláme sami přes dvě zařízení, v deseti materiálech a od 0,8 mm do 200 mm.
Pošlete nám aplikaci, materiál a toleranci. Zašleme zpět vzorek k otestování ve vašem vlastním hardwaru.
Kontakt:info@xxballs.com · WhatsApp/WeChat +86 186 0548 6984
FAQ
Jste továrna nebo obchodní společnost?
Jsme výrobce. Společnost provozuje dva výrobní závody - jeden v provincii Henan (10 000 m², více než 200 strojů) a jeden v provincii Shandong (5 000 m², více než 50 strojů) - s více než 25letými zkušenostmi s výrobou míčků.
Z jakých materiálů můžete vyrobit pevné plastové koule?
POM (acetal/Delrin), PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS a akryl (PMMA).
Jaké velikosti jsou k dispozici?
Standardně od 0,8 mm do 100 mm a až 200 mm v PTFE.
Jakou známku a toleranci držíte?
G0–G3, s tolerancemi mezi ±0,01 mm a ±0,05 mm v závislosti na průměru a materiálu.
Dodáváte vzorky?
Ano. Vzorky jsou zdarma; kupující hradí přepravné. Vzorky se obvykle expedují do dvou až tří dnů.
Jaké je minimální množství objednávky?
Od 100 kusů pro katalogové položky.
Jaká je dodací lhůta?
Běžné velikosti držíme skladem a expedujeme cca do čtyř dnů po zaplacení. Vlastní velikosti a materiály trvají 15–30 dní.
Jak je zaručena kvalita?
Před-výrobní vzorek je schválen před hromadnou výrobou a před odesláním je provedena závěrečná kontrola. Je držitelem certifikace ISO a plastové kuličky nesou certifikaci FDA.
Do kterých zemí vyvážíte?
Spojené státy, Německo, Francie, Spojené království, Itálie, Belgie, Španělsko, Brazílie, Thajsko, Vietnam, Saúdská Arábie, Polsko a další.
Kde se továrna nachází?
Město Kaifeng, provincie Henan, Čína, s druhým závodem v Ningyang, provincie Shandong.
O NÁS
Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd (založeno v roce 2004, Shandong) a Henan Scole Industry And Trade Co., Ltd (založeno v roce 2016, Henan) vyrábějí přesné kuličkové produkty, přičemž export zpracovává Taian Xinxin Import & Export Co., Ltd (založena v roce 2012). Skupina vyrábí pevné plastové kuličky, kuličky z nerezové oceli, skleněné kuličky, mosazné a měděné kuličky, keramické kuličky, kuličky z karbidu wolframu, hliníkové kuličky, duté plastové kuličky a nerezová omílací média.
Kontakt pro média:info@xxballs.com · +86 186 0548 6984

