kdo je v Číně slavný výrobce plastových koulí Pp?
PP Plastic Ball Factory: Hustota tohoto produktujespecifikaci
Datum:KAIFENG, provincie Henan, Čína - 30. září 2026
Požádejte o "PP míč" a ještě jste nic neupřesnili. Polypropylen je kuličkový materiál s nejnižší -hustotou běžně používaným - v okolí0,905 g/cm³, oproti zhruba 1,41 pro POM, 1,14 pro PA66 a 2,16 pro PTFE - a toto jedno číslo rozhoduje o tom, zda koule plave, jakou zátěž dokáže zvednout a zda vůbec funguje v nádrži, do které jde.
Je to také číslo, které se nejčastěji vynechává v nabídce.
Vyrábíme PP (polypropylenové) kuličky o průměru 1 588 mm až 100 mm v jakostech G0–G3, spolu s POM, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS a akrylem, ze dvou závodů v provinciích Henan a Shandong. To je to, co dělá hustota na PP kouli a proč je továrna na zdroje jediným místem, kde si to můžete ověřit.
| Na první pohled | ||
| Položka | Hodnota | |
| Materiál | Polypropylen, (C3H6)ₙ | |
| Hustota | ~0,905 g/cm³ - nejnižší z plastů v tomto rozsahu | |
| Rozsah velikostí | 1,588 mm – 100 mm | |
| Tolerance třídy / průměru | G0–G3, ±0,01 mm až ±0,05 mm | |
| Vztlak ve vodě | Plovoucí, s čistou rezervou vztlaku asi 9,3 % vytlačené vodní hmoty | |
| Barvy | Více, ochutnat | |
| Certifikace | ISO; FDA pro plastové kuličky | |
| Tabulka hustoty, která vysvětluje celý produkt | ||
| Hustota není poznámka pod čarou na PP míči. Je to vstup do designu. Zde je celá řada plastů vedle sebe: | ||
| Materiál | Hustota (g/cm³) | Plave na vodě? |
| PP | ~0.905 | Ano - nejvyšší plovoucí marže v rozsahu |
| HDPE | 0.94 – 0.97 | Ano, s mnohem menší rezervou |
| PS | ~1.05 | Žádný |
| ABS | 1.03 – 1.08 | Žádný |
| PA6 | ~1.13 | Žádný |
| PA66 | ~1.14 | Žádný |
| Akryl (PMMA) | 1.17 – 1.20 | Žádný |
| PROHLÉDNĚTE | ~1.30 | Žádný |
| POM (acetal) | ~1.41 | Žádný |
| PTFE | ~2.16 | Žádný |
Dva materiály v tomto stole plavou. PP plovoucí s nejširším okrajem a tento okraj je důvodem, proč jsou kuličky PP vůbec specifikovány v polohách snímání hladiny, dávkování a vztlaku.

"PP" není jeden materiál - a to je místo, kde plovoucí koule selhávají
Past na tomto produktu spočívá v tom, že slovo „PP“ zahrnuje třídy, jejichž hustoty se natolik liší, že změní odpověď.
PP míč plovoucí na vodě má jen asi9,3 % světlého prostoru. Při práci z vody při přibližně 0,998 g/cm³ je čistý vztlak rozdílem hustoty - 0.998 − 0.905 -, což je asi 0,093 g na cm³ vytlačeného objemu, neboli zhruba 9,3 % vody, kterou míč vytlačí.
Devět procent je úzké okno a je to přesně šířka mezery mezi třídami PP:
Homopolymer PPje na vrcholu plovoucího rozsahu, kolem 0,905–0,910 g/cm³. Vyšší tuhost, lepší chemická odolnost.
Kopolymer PPje o něco lehčí a tužší, ale měkčí a méně tuhý.
PP plněný minerály-(mastek nebo uhličitan vápenatý, přidaný za účelem zvýšení tuhosti nebo snížení nákladů) rozhodným způsobem posouvá hustotu - plněných druhů běžně leží nad 1,0 g/cm³, v tomto okamžikumíč se potopí. Minerální-koule plněná PP plovoucí koulí není plovoucí koule.
PP vyztužený skelnými{{0} vláknyje ještě těžší a kromě toho abrazivní pro spárované povrchy.
Důležitá je také aditivní zátěž. Těžší barevná předsměs a plniva posunují číslo stejným směrem, v menších krocích.
Takže praktická otázka pro kupujícího není "je to PP?" To je"který PP, při jaké hustotě, ověřil jak?"Citace, která říká pouze "PP", na ni neodpověděla
Kde jsou PP koule správnou odpovědí
Aplikace vyplývají přímo z hustoty:
Indikace a kalibrace hladiny.Plovák, který se pohybuje po hladině kapaliny a aktivuje spínač - kvalifikací je rozdíl v hustotě a PP poskytuje nejširší okraj ze všech plastových míčků.
Lotion pumpy, spoušťové rozprašovače a dávkovače.Hmotnost a setrvačnost jsou zde nepřítelem. Míč s nízkou-hustotou rychle zrychluje a sedí s minimální silou, proto PP a POM sdílejí tuto pozici v závislosti na médiu.
Lékařské a transfuzní zařízení.Chemicky odolný, ne-magnetický, nejiskří-a lehký.
Kontakt s jídlem-a pozice mletí.PP odolává kyselinám a zásadám a je k dispozici v kvalitě-pro styk s potravinami; všimněte si, že na plastové kuličky má závod certifikaci FDA.
Elektrické a izolační polohy.PP je dobrý izolant.
Tam, kde je médiem silná alkálie, je PP často lepší volbou než POM. Tam, kde má míč plavat, je to většinou jediná volba.

Aritmetika vztlaku, kterou konstruktér skutečně potřebuje
Čistý zdvih je jednoduchý, jakmile je známa hustota:
čistý vztlak=(hustota kapaliny − hustota koule) × vytlačený objem
Aplikuje se na PP ve vodě, přičemž voda odebírá přibližně 1,00 g/cm³:
| Průměr koule | Objem | Kuličková hmota | Voda vytlačena | Síťový výtah |
| 10 mm | 0,524 cm³ | 0.474 g | 0.523 g | ~0.049 g |
| 25 mm | 8,18 cm³ | 7.40 g | 8.16 g | ~0.76 g |
| 50 mm | 65,4 cm³ | 59.2 g | 65.3 g | ~6.09 g |
Následují dva závěry a oba překvapí designéry, kteří neuvedli čísla.
PP plovák je slabý.Na 25 mm zvedne asi tři-gramy. Pokud mechanismus, který musí ovládat - ventil, plunžr, rameno spínače -, potřebuje větší sílu, plovák se nezvětší ani o malý kousek; čistý zdvih se zmenšuje s objemem, takže průměr koule se mění s odmocninou zátěže. Určete z nákladu, ne z nádrže.
Stejný míč se může potopit v jiné nádrži.Čistý vztlak je rozdíl mezi dvěma hustotami, takže jde k nule, když je kapalina hustá jako kulička, a záporná pod touto hodnotou. V jakékoli procesní kapalině, jejíž hustota klesne pod 0,905 g/cm³ -, jsou běžnými příklady nafta a petrolej, obě lehčí než voda, přičemž přesné číslo závisí na jakosti a teplotě -PP kuličkové dřezy. Míč se nezměnil. Tank ano.
Proto musí specifikace snímače hladiny{0}} pojmenovat kapalinu, její hustotu a teplotu, nikoli pouze „plovoucí kouli“.
Kde PP je špatná odpověď
Čtyři šeky to vyřeší a my je zvýšíme, než citujeme:
Koule nese zatížení nebo musí udržet rozměr při trvalé síle- PP má nízkou tuhost a vysokou tendenci k tečení. POM nebo PEEK.
Nepřetržitý provoz nad zhruba 100 stupňů- PP není materiál s vysokou teplotou-. POM, PTFE nebo PEEK.
Aromatická nebo chlorovaná uhlovodíková rozpouštědla- PP bobtná a ztrácí sílu. Napadají ji také silné oxidační kyseliny. PTFE je odpověď.
Míč se musí potopit- míč PP nemůže. Zadejte POM na 1,41 g/cm³ a problém zmizí.
V každém z těchto případů to řekneme spíše než prodáme objednávku.
Co znamená "továrna zdrojů" konkrétně na PP
Na PP kouli "zdroj" není o nižší ceně. Jde o to, zda hustota na certifikátu je hustota v kouli.
Výrobce, který míchá a formuje svůj vlastní materiál, kontroluje jakost, obsah plniva a plnění předsměsi a může uvádět hustotu hotového dílu jako měřenou vlastnost. Dodavatel, který nakupuje hotové tyče nebo koule a dále je prodává, uvádí hustotu jakékoli zásoby, kterou náhodou obdržel -, a u produktu, kde 9,3% marže rozhoduje o tom, zda koule plave, není „cokoli, co se stalo“, specifikací.
Konkrétně jde o výměnu, která má mít:
Zeptejte se, která třída PP, naměřená hustota hotové koule a zda se hustota objeví ve zprávě o šarži.
Továrna odpovídá známkou a naměřeným číslem. Obchodník odpoví „PP“.
Tvrzení, za které jsme připraveni být souzeni
Nebudeme vám říkat, že vyrábíme nejlepší PP plastové kuličky na světě. Na tomto produktu koule buď plave ve vaší kapalině, nebo ne, a žádné přídavné jméno to nemění.
Co uděláme, je uvést jakost, uvést naměřenou hustotu hotové koule, říci vám, zda je PP tím správným materiálem pro vaši kapalinu a vaši teplotu, a odeslat vzorek k plavání ve vaší vlastní nádrži, než se zavážete k objednávce objemu.
Vzorky zdarma, dodací lhůta 2–3 dny, odběr nákladu. 1.588 mm až 100 mm, třídy G0–G3.
Vyplavte vzorek. Pokud se ve vašem tanku nechová, nepřišli jste o nic jiného než o náklad.
Kapacita a dokumentace
Výroba probíhá ve dvou závodech - provincie Henan o rozloze 10 000 m² s více než 200 stroji a v provincii Shandong o rozloze 5 000 m² s více než 50 stroji, což představuje zhruba 15 000 m² kombinované výrobní plochy. Tato dvě pracoviště si mohou navzájem brát práci, takže načtená linka neposune datum dodání.
Výrobní základna se datuje do roku 2004 v Ningyang, Shandong, s více než 25 lety zkušeností s výrobou míčů. Společně fungují tři subjekty: Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd (výroba, 2004), Taian Xinxin Import & Export Co., Ltd (export, 2012) a Henan Scole Industry And Trade Co., Ltd (výroba a obchod, 2016).
Závod je držitelem certifikace ISO a jeho plastové kuličky jsou navíc držitelem certifikátu FDA. Pevné plastové kuličky z PTFE prošly testem EU REACH.
PP kuličky se vyrábějí vedle celé řady plastových - POM (acetal, Delrin), PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS a akryl - a vedle kuličky z nerezové oceli, skla, keramiky, karbidu wolframu, hliníku, mosazi a mědi ze stejných závodů, takže sestavu, která míchá materiály, lze zadat na jednu objednávku.
Běžné velikosti jsou skladem ve výrobním závodě a expedujeme přibližně do čtyř dnů po zaplacení. Vlastní velikosti a barvy běží 15–30 dní. Minimální objednací množství začíná na 100 ks pro běžné velikosti. Platební podmínky zahrnují T/T, L/C, Trade Assurance, PayPal a Western Union s nakládkou v Qingdao, Shanghai nebo Ningbo.
FAQ
Jste továrna na plastové kuličky nebo obchodní společnost?
Výrobce. Výroba probíhá ve dvou závodech: provincie Henan (10 000 m², stroje 200+) a provincie Shandong (5 000 m², stroje 50+).
Jakou hustotu má PP plastová kulička?
Přibližně 0,905 g/cm³ pro polypropylen - nejnižší hustota plastů, které vyrábíme. To je důvod, proč PP kuličky plavou na vodě, zatímco kuličky POM (1,41 g/cm³), PA66 (1,14 g/cm³) a PTFE (2,16 g/cm³) nikoliv.
Jak velkou zátěž může PP plovák zvednout?
Čistý vztlak se rovná rozdílu hustoty mezi kapalinou a kuličkou, vynásobenému vytlačeným objemem. Ve vodě, která je zhruba 9,3 % vytlačené vodní hmoty -, asi 0,76 g pro kuličku o průměru 25 mm a asi 6,09 g pro kuličku o průměru 50 mm. Velikost koule podle zátěže, kterou musí aktivovat.
Plave kulička PP v každé kapalině?
Ne. Plave v jakékoli kapalině hustší než 0,905 g/cm³. V kapalinách lehčích než je - nafta a petrolej jsou běžnými příklady - stejné koule klesá, protože čistý zdvih je rozdíl mezi dvěma hustotami a tento rozdíl mění znaménko.
Proč by se PP míč, který by měl plavat, mohl potopit?
Obvykle proto, že to není třída, kterou kupující předpokládal. Minerální-plněný PP (talek nebo uhličitan vápenatý) běžně přesahuje 1,0 g/cm³ a klesá. PP vyztužený vlákny-je ještě těžší. Zeptejte se na jakost a naměřenou hustotu hotové koule.
Jaké velikosti vyrábíte v PP?
1,588 mm až 100 mm, u tříd G0–G3 odpovídající toleranci průměru ±0,01 mm až ±0,05 mm, ve více barvách na vzorek.
Jaká jsou hlavní omezení PP míče?
Nízká tuhost a tendence k tečení při trvalém zatížení, provozní strop kolem 100 stupňů a bobtnání nebo napadení v aromatických a chlorovaných uhlovodíkových rozpouštědlech a silných oxidačních kyselinách.
Dodáváte vzorky před objednávkou?
Ano. Vzorky jsou zdarma s dopravou na náklady kupujícího, s dodací lhůtou 2–3 dny. Vlastní velikosti jsou vzorkovány a schváleny před hromadnou výrobou.
Jaké je minimální množství objednávky a dodací lhůta?
MOQ od 100 ks pro běžné velikosti. Skladové velikosti expedice přibližně za čtyři dny; zakázková výroba probíhá 15–30 dní.
Na jaké trhy vyvážíte?
Spojené státy, Německo, Francie, Spojené království, Itálie, Belgie, Španělsko, Brazílie, Thajsko, Vietnam, Saúdská Arábie a Polsko, mimo jiné.
O nás
Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd zahájila výrobu míčků v Ningyang, Shandong v roce 2004. Skupina dnes vyrábí kuličky z masivního plastu (POM, PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS, akryl), ocelové kuličky potažené plastem, kuličky z nerezové oceli, kuličky z tungstenu, kuličky z podprsenky a keramiky koule, duté plastové koule a média pro omílání z nerezové oceli ze dvou závodů v provinciích Henan a Shandong v Číně.
Adresa továrny: okres Xiangfu, město Kaifeng, provincie Henan, Čína.
E-mail:info@xxballs.com
WhatsApp / telefon:+86 186 0548 6984 (Kerry)
webové stránky:https://www.pomplasticball.com/solid-plastový-koule/pp-plastový{5}}koule/

